Najnowsze

Najnowsze

To nie premier, ale minister sprawiedliwości jest tym członkiem rządu, który w ubiegłym roku miał najwyższe dochody. Połowa ministrów żyje z kredytami na karku, prawie wszyscy oszczędzają w rodzimej walucie, tylko jeden członek rządu deklaruje, że nie ma żadnych oszczędności. Konkret24 przeanalizował najnowsze oświadczenia o stanie majątkowym członków rządu Mateusza Morawieckiego.

Nagranie, na którym widać młodych żołnierzy z Afryki maszerujących ulicą rosyjskiego miasta, rozchodzi się w sieci z komentarzami, że teraz "ciekawie będzie na froncie ukraińskim". Zdaniem internautów wojska te wzmocnią Rosję w walce w Ukrainie. Nie jest to prawdą - film jest sprzed kilku lat.

Likwidacja Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego może pomóc w odblokowaniu unijnych funduszy dla Polski, ale nie rozwiąże naszego problemu praworządności. Oto jak za rządów Zjednoczonej Prawicy rozmontowano system wymiaru sprawiedliwości, co doprowadziło do drastycznego osłabienia jednego z filarów państwa demokratycznego.

"Plac zabaw Alcatraz", "patodeweloperka", "wpuszczanie dzieci na taki wybieg to jak kara" - internauci nie przebierają w słowach, komentując opublikowane na Twitterze zdjęcia jednego z krakowskich placów zabaw. Właścicielka przedszkola: "To dowód na to, jak łatwo można zmanipulować internautów".